O NAS

buty-home-min

Patrizia Obuwie to doświadczony producent obuwia damskiego. W naszej oferce znajdziesz wyłącznie skórzane, ręcznie wykonane obuwie wysokiej jakości. Na rynku obuwniczym działamy już od kilku lat oferując naszym klientom profesjonalną obsługę i zaufaną klasę wykonanych butów, dlatego decydując się na kupno naszych produktów gwarantujemy, że posłużą nie jeden, lecz wiele sezonów!

Nasze modele są wykonane włącznie z włoskich komponentów co sprawia, że są odporne na szkodliwe czynniki. Dobrze wiemy, że wyłącznie wysoką jakością i wygodą zaskarbimy sobie zaufanie klientów do naszej marki, dlatego oferujemy obuwie niezawodne, skórzane oraz wytrzymałe - konsekwentnie budując pozycję lidera na rynku obuwniczym.

Korzyści z naszej usługi

ikona-korzyści

włoska jakość

Nasze obuwie jest wykonane wyłącznie z wysokiej jakości włoskich komponentów, co sprawia, że są trwałe i odporne na szkodliwe czynniki.

ikona-korzyści-4

ręczne wykonanie

Buty, które są dostępne w naszym sklepie są wykonywane ręcznie, jak u doświadczonego szewca! Dbamy o każdy detal, wyjątkowy wygląd i wygodę proponowanych produktów.

ikona-korzyści-5

darmowa dostawa

Oferujemy darmową dostawę na dowolną liczbę zakupionych butów, a dla nowych konsumentów mamy przygotowane wyjątkowe rabaty. 

ikona-korzyści-6

szybki kontakt

Gwarantujemy szybki kontakt w godzinach pracy biura sklepu. Dostarczymy wszystkich informacji dotyczących produktów, dostępności lub złożonego zamówienia!

Sklep internetowy z butami

W naszym sklepie znajdziecie wiele modeli, fasonów i kolorów obuwia na każdą porę roku i do każdej stylizacji!
Pragniemy oferować to co najlepsze - czyli wysoką jakość i wyjątkowy wygląd obuwia, tak, by każda nasza klientka czuła się w nim wyjąkowo! Nasz sklep wyróżnia szybka obsługa i niezawodny kontakt, który zaczyna się już od pojawienia klienta na naszej stronie i trwa przez każdy sezon użytkowania obuwia. Wszystkie produkty w naszym sklepie są obiejęte gwarancją, możliwością zwrotu lub wymiany, a dla niezdecydowanych -  mamy przygotowane wyjątkowe rabaty.

Masz pytania lub sugestie? Napisz do nas!